Doprava
zdarma

Infolinka
0908 455 862

Celoročný Cestovný vak s rukávmi Kvetinky 2,5Tog,18-36mes/110 cm

2,5 Tog
110cm
18-36 mes.
50,- € 32,- €
na sklade

Množstvo

Celoročný cestovný spací vak s odopínateľnými rukávmi Kvetinky 2v1 pre deti 18-36 mesiacov, je velúrový (zamatový) detský spací vak dĺžky 110cm. Na patentky odopínateľné rukávky poslúžia Vašej malej ratolesti nielen pri každodennom spinkaní v postieľke, ale aj na cestách.

Tento cestovný detský spací vak s odopínateľnými rukávmi je vyrobený špeciálne pre malé princezné. Zips má na bočnej strane. Zips začína pod ľavým prieramkom a končí na pravej spodnej strane spacieho vaku. Po rozopnutí všetkých patentov a zipsu môžete spací vak rozložiť do jednej roviny, čo umožňuje ľahšie prezliekania a nočné prebaľovanie.

Celoročný cestovný spací vak Kvetinky 2v1 je určený pre celoročné používanie v chladnejších dňoch a málo vykurovaných detských izbičkách. Môže poslúžiť aj v teplejších letných mesiacoch ako výborný pomocník na dovolenky v prírode, alebo pod stanom. Nemusíte pre svoju malú princeznú ťahať hromadu dečiek a riešiť, v čom bude na výlete spinkať, aby jej nebolo zima. Keď Vaše dievčatko do spacieho vaku správne oblečiete, môže Vám poslúžiť aj ako nenahraditeľný pomocník pri Vašich outdoorových aktivitách.

Tento viacúčelový spací vak s odopínateľnými rukávmi zaistí Vašej malej princeznej pokojný a bezpečný spánok v teple, a to aj v chladnejšom prostredí a omnoho zjednoduší Vaše cestovanie.

Výrobca odporúča používanie rukávčekov iba vonku, na cestovanie. Neodporúča ich používať z dôvodu možného prehriatia spinkajúcich detí v aute alebo v uzavretej miestnosti.

Z našej praxe: Vak možno úplne bežne používať do postieľky aj autosedačky. V spacom vaku s rukávmi sú deti celé krásne v teple, čo je jeho hlavnou a nespornou prednosťou. S tým ale súvisí fakt, že deti majú v takomto spacom vaku menší priestor pre využitie vlastnej termoregulácie. Preto je kladený vysoký dôraz na správne použitie týchto cestovných spacích vakov pri spinkaní v uzavretých miestnostiach a v aute.

Samotné rozhodnutie je vždy na rodičoch, ktorí najlepšie poznajú prostredie, v ktorom dieťatko spinká a vedia, ako ho do spacieho vaku obliecť.

 

Použité materiály:

vnútorná strana 100% bavlna

vonkajšia strana 80% bavlna, 20% polyester

výplň 100% polyester

Výrobca: Baby Sleeping Bag Company Ltd. UK /The Dream Bag/

Zákaznícky servis