Doprava
zdarma

Infolinka
0908 455 862

Celoročný Detský spací vak Autíčka 2,5Tog, 6-18mes./90cm

2,5 Tog
90cm
6-18 mes.
33,- € 29,- €
na sklade

Množstvo

Tento nádherný celoročný spací vak s autíčkami má dĺžku 90cm a je vhodný pre detičky od 6 až 18 mesiacov

Spací vak Autíčká nahradí klasickú prikrývku a je vyrobený pre celoročné použitie okrem tropických letných nocí. Pre správne použitie tohoto spacieho vaku je vždy treba brať do úvahy, aké teplo má dieťatko v miestnosti kde spinká a podľa toho ho do spacieho vaku obliecť.

Náš spací vak s autíčkami je vyrobený tak, aby čo najviac vyhovoval detičkám i ich mamičkám.

Taktiež z tohoto dôvodu má tento spací vak zips po bočnej strane, ktorý umožňuje mamičkám jednoduchšie nočné prebaľovanie. Zips začína pod ľavým prieramkom a končí na pravej spodnej strane spacieho vaku. Po rozopnutí zipsu a všetkých patentov na spacom vaku, môžete spací vak rozložiť do jednej roviny, a ľahšie tak uložiť bábätko k spánku.

Autá! Ten pravý chlapčenský dizajn, ktorý jednoducho nemohol chýbať v našej ponuke detských spacích vakov.

Náš spací vak s jemne vyšitými farebnými autami je celkom dokonalou, peknou a praktickou pomôckou, ktorá nemôže chýbať v žiadnej chlapčenskej detskej postieľke.

Malí závodníci budú očarení týmto jedinečným vzorom spacieho vaku, v ktorom budú mať bezpečný a pokojný spánok celú noc.

Naše spacie vaky Vám uľahčia čas ukladania detí do postieľok a predovšetkým predĺžia dobu ich spánku. Verte, že i Vy budete spať spokojnejšie a s vedomím, že je Váš malý huncút celú noc v teple, v pohodlí a v bezpečí.

Použité materiály:

  • vonkajšia látka obsahuje 65% polyesteru a 35% bavlny
  • vypchávka je vyrobená zo 100% polyesteru
  • vnútorná podšívka je 100% bavlna

Výrobca: Baby Sleeping Bag Company Ltd. UK /The Dream Bag/

Zákaznícky servis

TrustPay